Współpraca online basic – 250 zł / miesiąc

Chcesz ćwiczyć samodzielnie, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Szukasz profesjonalisty, który pomoże ci w doborze odpowiednich ćwiczeń? Współpraca online basic jest opcją stworzoną właśnie dla ciebie! Na podstawie szczegółowej konsultacji dostajesz 4-tygodniowy zindywidualizowany plan ćwiczeń z dokładnym opisem, z którym możesz trenować w dogodnym dla ciebie terminie i miejscu. Czuwam nad jakością wykonywanych przez ciebie ćwiczeń dzięki raportom oraz filmom, które mi dostarczasz.

Korzyści:

 • dopasowany plan treningowy
 • dokładny opis ćwiczeń
 • monitoring postępów
 • elastyczność – ćwiczysz, kiedy i gdzie chcesz
Współpraca online MedMove

Współpraca online premium – 350 zł/miesiąc

Masz napięty grafik, często wyjeżdżasz i ciężko jest ci znaleźć czas na regularne spotkania z trenerem? Rozwiązaniem jest współpraca online premium. Po wcześniejszej konsultacji dostajesz 4-tygodniowy plan dostosowany do swoich potrzeb i możliwości z wykorzystaniem sprzętów, do których masz dostęp. Do każdego ćwiczenia dołączony jest film z dokładnym instruktażem. Jesteśmy w stałym kontakcie – w razie pytań i wątpliwości jestem do twojej dyspozycji, oprócz tego ciągle nadzoruję przebieg twojej treningowej drogi i motywuję do działania. Ćwiczysz wtedy, kiedy możesz, mając cały czas trenera, który czuwa nad twoim rozwojem.

Korzyści:

 • stały kontakt online
 • filmy z instruktażem do każdego ćwiczenia 
 • dopasowany plan treningowy
 • monitoring postępów
 • motywacja
 • elastyczność – ćwiczysz, kiedy i gdzie chcesz

Poznaj moje rekomendacje

Chcesz zrobić coś dla siebie? Chcesz pozbyć się bólu i cieszyć się uprawianiem ulubionej aktywności fizycznej? Skontaktuj się ze mną i sprawdź, w jaki sposób mogę ci w tym pomóc.

MedMove Wiktoria Walenista

Medyczny trener personalny

Telefon MedMove+48 668 977 956

E-mail MedMovewiktoria@medmove.pl

  Administratorem Państwa danych osobowych jest MedMove Wiktoria Walenista, ul. Chocimska 40/10, 30-057 Kraków.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.