MedMove to ruch dający zdrowie i sprawność, dzięki któremu poczujesz się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki MedMove znajdziesz bezpieczny sposób na budowanie kondycji.

 

MedMove opiera się na czterech filarach:

MedMove Wiktoria Walenista

ZDROWIE

 

Ruch jest jedyną rzecz, której nie zastąpi żaden lek, więc wybierając MedMove masz pewność, że dobrze traktujesz swoje ciało. Dzięki treningowi medycznemu jesteś w stanie pokonać swoje ograniczenia i czerpać radość ze sportu.

 

MedMove Wiktoria Walenista

WIEDZA

 

Współpracując ze mną, masz gwarancję, że to, w jaki sposób ćwiczysz, nie jest zbiorem przypadkowych metod treningowych, tylko planem skrojonym na miarę twoich potrzeb. Układam treningi na podstawie wieloletniego doświadczenia, ciągle aktualizuję swoją wiedzę oraz poszerzam kompetencje o nowe obszary.

 

MedMove Wiktoria Walenista

ŚWIADOMOŚĆ

 

Tylko dzięki twojemu wkładowi i pracy osiągniesz to, czego oczekujesz. Nauczę cię, jak być świadomym ruchu i jak usłyszeć sygnały płynące z ciała, dzięki czemu jeszcze efektywniej osiągniesz swój cel.

 

MedMove Wiktoria Walenista

WSPARCIE

 

Nie jesteś pozostawiony sam sobie w trakcie swojej drogi w odzyskiwaniu sprawności. Jestem doradcą, dzięki któremu nie stracisz czasu na samodzielne testowanie ogromu rozwiązań i metod treningowych.

 

Chcesz zrobić coś dla siebie? Chcesz pozbyć się bólu i cieszyć się uprawianiem ulubionej aktywności fizycznej? Skontaktuj się ze mną i sprawdź, w jaki sposób mogę ci w tym pomóc.

MedMove Wiktoria Walenista

Medyczny trener personalny

Telefon MedMove+48 668 977 956

E-mail MedMovewiktoria@medmove.pl

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Wiktoria Walenista Psyche&Soma, al. Beliny-Prażmowskiego 25/6, 31-514 Kraków, NIP: 6783126357.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.