Chcesz zrobić coś dla siebie? Chcesz pozbyć się bólu i cieszyć się uprawianiem ulubionej aktywności fizycznej? Skontaktuj się ze mną i sprawdź, w jaki sposób mogę ci w tym pomóc.

MedMove Wiktoria Walenista

Medyczny trener personalny

Telefon MedMove+48 668 977 956

E-mail MedMovewiktoria@medmove.pl

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Wiktoria Walenista Psyche&Soma, al. Beliny-Prażmowskiego 25/6, 31-514 Kraków, NIP: 6783126357.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.