Konsultacja z diagnostyką ruchową

200 zł / 90 min

 

Nie wiesz, jak wygląda współpraca z trenerem personalnym? Konsultacja jest właśnie po to, żebyś zobaczył, na czym ona polega. W trakcie spotkania trwającego 90 minut porozmawiamy o stanie twojego zdrowia, stylu życia oraz celach. Następnie sprawdzę, w jakiej kondycji jest twoje ciało, jakie obszary dobrze w nim funkcjonują, a które wymagają pracy i reedukacji ruchowej. Na podstawie diagnostyki tworzę indywidualny plan działania, który będzie najlepiej dopasowany do twoich potrzeb. Po konsultacji oprócz planu działania dostajesz też inne zalecenia, zbliżające cię do osiągnięcia twojego celu.

 

Korzyści:

 • przeprowadzenie szczegółowej diagnostyki układu ruchu
 • indywidualny plan działania
 • zalecenia dotyczące poprawy stylu życia
 • brak zobowiązań – decydujesz, czy chcesz nawiązać ze mną stałą współpracę czy wybierasz jednorazowe spotkanie
Treningi personalne MedMove

Treningi personalne

120-140 zł / 55 min

 

Treningi personalne to spotkania indywidualne, w trakcie których pracujemy nad twoimi celami. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają jak najwyższej jakości usługi i pomocy, zindywidualizowanego podejścia oraz bezpośredniej motywacji. Jeśli jesteś osobą początkującą, przeszedłeś uraz, który nie pozwala ci wrócić do satysfakcjonującego poziomu sprawności lub chcesz pracować nad ulepszeniem swojej formy, trening personalny jest najlepszym wyborem. Rodzaj stosowanych metod treningowych jest dostosowany do twoich potrzeb tak, żeby twój cel został zrealizowany jak najefektywniej. Treningi odbywają się w Krakowie lub online.

 

Korzyści:

 • najwyższa jakość usługi
 • największa efektywność działania
 • indywidualny plan treningowy
 • stały kontakt
 • motywacja i zarządzanie sytuacjami kryzysowymi

 

Pojedynczy trening – 140 zł

 

Pakiet 4 treningów – 520 zł

Cena jednostkowa treningu 130 zł – ważny 4 tygodnie

 

Pakiet 8 treningów – 960 zł

Cena jednostkowa treningu 120 zł – ważny 8 tygodni

Współpraca online

250 zł / miesiąc

 

Chcesz ćwiczyć samodzielnie, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Szukasz profesjonalisty, który pomoże ci w doborze odpowiednich ćwiczeń? Współpraca online basic jest opcją stworzoną właśnie dla ciebie! Na podstawie szczegółowej konsultacji dostajesz 4-tygodniowy zindywidualizowany plan ćwiczeń z dokładnym opisem, z którym możesz trenować w dogodnym dla ciebie terminie i miejscu. Czuwam nad jakością wykonywanych przez ciebie ćwiczeń dzięki raportom oraz filmom, które mi dostarczasz.

 

Korzyści:

 • dopasowany plan treningowy
 • dokładny opis ćwiczeń
 • monitoring postępów
 • elastyczność – ćwiczysz, kiedy i gdzie chcesz

Poznaj moje rekomendacje

Chcesz zrobić coś dla siebie? Chcesz pozbyć się bólu i cieszyć się uprawianiem ulubionej aktywności fizycznej? Skontaktuj się ze mną i sprawdź, w jaki sposób mogę ci w tym pomóc.

MedMove Wiktoria Walenista

Medyczny trener personalny

Telefon MedMove+48 668 977 956

E-mail MedMovewiktoria@medmove.pl

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Wiktoria Walenista Psyche&Soma, al. Beliny-Prażmowskiego 25/6, 31-514 Kraków, NIP: 6783126357.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.